Lipofiling - przeszczep tłuszczu - droga do naturalnego piękna

 

Przeszczep tłuszczu czyli lipofiling jest zabiegiem polegającym na wykorzystaniu własnej tkanki do poprawy bądź odbudowy kształtu ciała w naturalny i piękny sposób. Możemy usunąć tłuszcz z obszarów niepożądanych i przenieść go do miejsc, które go naprawdę potrzebują. Najczęściej wykorzystywany jest do wolumetrii skroni, czoła, policzków, żuchwy, nosa, ust, doliny łez, piersi, pośladków, a także dłoni. Wraz z wiekiem nasza skóra traci swoją elastyczność, sprężystość i jędrność. Włókna kolagenowe i elastyna zaczynają coraz to słabiej pracować, dlatego zastosowanie własnego tłuszczu jest bardziej naturalną drogą do zdefiniowania na nowo swojego naturalnego piękna.
 

  Technologia Puregraft- nowoczesne i bezpieczne przeszczepy tłuszczu

 

Nowoczesna technologia Puregraft przyczyniła się do poprawy jakości zabiegów przeszczepu tłuszczu. Delikatny i skuteczny system filtracji Puregraft, oczyszcza tkankę tłuszczową usuwając zanieczyszczenia, dzięki czemu pozostawia wysoce oczyszczoną tkankę przeszczepową z komórkami macierzystymi. Komórki te, poprawiają jędrność oraz sprężystość skóry. Poprzez pobudzanie fibroblastów przyczyniają się do produkcji kolagenu.

 

Zabiegi lipofilingu - przeszczep tłuszczu Bielsko-Biała Instytut Anti Aging


W przeciwieństwie do innych technik, Puregraft jest systemem zamkniętym, który powoduje utrzymanie tkanki w sterylnym środowisku.W rezultacie uzyskuje się bezpieczny zabieg i bardziej przewidywalne efekty.  

 

  • Liposukcja - tłuszcz jest pobierany z okolic takich jak brzuch, uda, biodra
     
  • Oczyszczanie - Twój tłuszcz jest oczyszczany w systemie Puregraft w celu usunięcia uszkodzonych komórek, krwi, lipidów i nadmiaru płynów zebranych podczas liposukcji
     
  • Wstrzyknięcie - Oczyszczony tłuszcz jest ostrożnie wstrzykiwany w wybrane miejsce dla osiągnięcia bardziej pełnego wyglądu

» Zabieg trwa zazwyczaj 1 - 3 godzin

» Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym

» Pacjent wychodzi do domu tego samego dnia

» Lekkie aktywności fizyczne można podjąć po tygodniu od zabiegu,
   normalne aktywności w przeciągu 2 tygodni.

 

 

 

 

Przeszczep tłuszczu czyli lipofiling zabiegiem wykonywany w Bielsku-Białej