NASZE PROMOCJE

 

 

 

 Dermapen 
frakcyjne mikronakłuwanie skóry

terapia przeciwstarzeniowa
zabieg na twarz
550

 

zobacz szczegóły »

 

 Fotona 4D
+ maska regeneracyjna z
 osocza krwi własnej pacjenta

cena promocyjna
2600

 

zobacz szczegóły »

 

Lifting twarzy
FOTONA 4 D 

 

2500
zamiast 3200 zł

4 etapy zabiegowe - promocja!

 

zobacz szczegóły »

 

  SUNEKOS:

 

od 300 zł / zabieg,
seria obejmuje 2-4 zabiegów,
co 7-14 dni
- spektakularne efekty zabiegowe,
szybka rekonwalescencja.

 

zobacz szczegóły »

 

  NOWOŚCI i PROMOCJE w naszym Instytucie


 

Laser Fotona DYNAMIS SP - NOWOŚĆ 2018 w naszym Instytucie!
2017-11-28

Fotona 4D
- Pierwszy na świecie laserowy endolifting twarzy

 

Fotona 4D to laserowy lifting twarzy realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii.

 

1. EndoLifting®
2. FRAC3®
3. PIANO®
4. SupErfacialTM

 

Nieinwazyjna terapia laserem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz twarzy umożliwia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd wargowo-nosowych już po pierwszym zabiegu. Spektakularne efekty pozabiegowe sprawiają, że Fotona 4D stanowi  alternatywę  dla zabiegów z użyciem wypełniaczy.

 

 

Dzięki szerokim możliwościom długości fali Nd:YAG i Er:YAG, Fotona umożliwia wykonywanie wielowymiarowych zabiegów, w tym nowatorskiego zabiegu FOTONA 4D. Uzupełniające się długości fali Fotona, Er:YAG i Nd:YAG są synergicznie stosowane w czterech różnych trybach: EndoLifting®, FRAC3®, PIANO® oraz SupErfacialTM, przeznaczonych do pracy w głębszych, pośrednich i powierzchniowych strukturach skóry, jednocześnie oddziałując na różne  niedoskonałości skóry.

 

Zabieg laserowy Fotona 4D, zarówno na zewnętrznej powierzchni twarzy, jak i wewnątrz jamy ustnej, pozwala na kurczenie się kolagenu na całej grubości dla osiągnięcia trwałego ujędrnienia i zwiększenia objętości bez stosowania wypełniaczy. Połączenie tych czterech wyjątkowych trybów i dwóch uzupełniających długości fali pozwala na przeprowadzenie skutecznego zabiegu liftingu twarzy już w ramach jednej sesji.

W systemie laserowym  Fotona DYNAMIS SP wykorzystywany jest również innowacyjny skaner, umożliwiający nieinwazyjną (przezskórną), laserową redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry.

 

Platforma laserowa Fotona umożliwiła wprowadzenie na rynek 4 nieinwazyjnych usług z zakresu medycyny estetycznej:

 

- modelowania sylwetki,

- wspomagania leczenia otyłości,

- odmładzania skóry,

- wyrównywania asymetrii twarzy po porażeniach neurologicznych lub z innych przyczyn.

 

Cennik zabiegów >

 

 


NASZA PUBLIKACJA:

 

Laserowy lifting „4D”

 

Nowoczesne, nieinwazyjne i efektywne zabiegi odmładzające cieszą się niesłabnącą popularnością. Są skuteczne, a przy tym wymagają krótkiego okresu rekonwalescencji, stąd ich znacząca konkurencyjność w stosunku do chirurgii plastycznej. Pacjenci najbardziej wymagający mogą już skorzystać z zabiegów  z zastosowaniem lasera nowej generacji – Fotona dynamis jako pierwszy na świecie umożliwia wykonanie liftingu twarzy 4d, którego efekty są porównywalne do liftingów chirurgicznych.

[...]

 


(mgr Aneta Paszek kosmetolog, laseroterapeuta, edukator zdrowia, Instytut Anti-Aging Bielsko-Biała)

 

 «  przeczytaj artykuł

 

Zapytaj o zabieg: 663 434 003

 


 

Fotona TS  TightSculpting™
- przezskórne, laserowe, modelowanie ciała i redukcja tkanki tłuszczowej

 

 

FOTONA TS  TightSculpting™  to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Metoda bazująca na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG)  podczas jednej sesji. Dlaczego dwa lasery? Ponieważ uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.

 

Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG, który ma na celu super długimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzy protokół zabiegowy. Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu specjalnym skanerem, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem czy poparzeniem. Druga część zabiegu wykonujemy również skanerem, ale juz laserem Er:YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii , tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała  piękniej i młodziej. Zabieg laserem FOTONA TS (TightSculpting™) trwał ok. 15-30 minut w zależności od wielkości pola zabiegowego.

 

Laser FOTONA TS  TightSulpting™ to najnowszy produkt znanej na całym świecie firmy FOTONA. Oprócz nieinwazyjnej laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry posiada szereg możliwości zabiegowych z zakresu chirurgii, laryngologii, ginekologii i medycyny estetycznej. 

Cennik zabiegów >

 

NASZA PUBLIKACJA:

 

FOTONA TightSulpting™

 

TightSulpting™ jest najskuteczniejszym nieinwazyjnym zabiegiem laserowym redukującym tkankę tłuszczową z jednoczesnym ujędrnianiem skóry. Metoda ta opiera się na połączeniu lasera 1064nm Nd:YAG i 2940nm Er:YAG. TightSulptin to najnowszy produkt na świecie firmy Fotona.

[...]

 


(autor artykułu - mgr Agnieszka Łączak, Instytut Anti-Aging Bielsko-Biała)

 

 «  przeczytaj artykuł

 

 

Zapytaj o zabieg: 663 434 003