Zabiegi na ciało i twarz

 

 

Współczesna medycyna estetyczna dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii pozwala nam zaoferować naszym Klientkom zabiegi na twarz i ciało przeprowadzane celem wysmuklenia najbardziej newralgicznych partii ciała poprzez usuwanie komórek tłuszczowych, cellulitu oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry.

 

Modelowanie sylwetki

 

Profesjonalna aparatura medyczna oraz wiedza i kompetencje doświadczonego personelu pozwalają osiągnąć widoczne rezultaty już po kilku wizytach, a odpowiednio zaplanowany harmonogram spotkań gwarantuje osiągnięcie pożądanych rezultatów. Efektowne modelowanie sylwetki wymaga zastosowania wielu czynników, na które składają się przede wszystkim dieta, ćwiczenia oraz zabiegi pielęgnacyjne.

 

Zabiegi na ciało i twarz w naszym Instytucie

 

W naszym Instytucie oferujemy różnego rodzaju zabiegi na twarz i ciało, które można ze sobą dowolnie łączyć, aby sprostać potrzebom każdego Pacjenta.

 

 • ICOONE
  - zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie modelujące sylwetkę, likwidujące cellulit, redukujące tkankę tłuszczową, luźną skórę, obrzęki limfatyczne oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. W menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Magazyn "Twój Styl" uznał ICOONA za najskuteczniejszy zabieg na jędrną i atrakcyjną sylwetkę!

 

 • Fala radiowa 

-  emitowana przez głowicę fala radiowa rozgrzewa skórę właściwą do 650C, co powoduje skrócenie włókien kolagenowych i poprawę napięcia skóry. W wyniku pobudzenia produkcji nowych włókien kolagenowych efekt ujędrnienia jest długotrwały.

 

 • Fala uderzeniowa
  fala uderzeniowa jest rewolucyjnym rozwiązaniem do bezinwazyjnego ujędrniania skóry, redukcji cellulitu, zmniejszenia widoczności blizn i wygładzenia rozstępów. Technologia oparta jest na kombinacji fal akustycznych i elektrycznych oddziałujących równocześnie na wyznaczony obszar tkanki poprzez specjalną, opatentowaną głowicę.

 

 • Drenaż limfatyczny
  - jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularną metodą walki z celullitem. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm. Intensywny drenaż antycellulitowy, wyszczuplający i ujędrniający ciało. Połączenie bandaży Arosha wraz z profesjonalnym aparatem Limphastic daje spektakularne efekty zabiegowe.