Rejestracja: 663 434 003   

 

        

 

BTL EMBODY - rzeźbienie mięśni, modelowanie sylwetki, spalanie tkanki tłuszczowej
    (usługa wzmocnienia podporowej tkanki łącznej - fala elektromagnetyczna)

 

 

 

 

BTL EMBODY to urządzenie do nieinwazyjnego rzeźbienia mięśni, modelowania sylwetki i spalania tkanki tłuszczowej. To idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce.

 

 

JAK BTL EMBODY BUDUJE MIĘŚNIE?


W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, a dokładnie skurczów supramaksymalnych, które można porównać do 20 000 wykonanych brzuszków lub przysiadów w ciągu 30 minut.

 

JAK TO WPŁYWA NA MIĘŚNIE?


Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

 

 

SUPRAMAKSYMALNA MOC!

 

Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Mówiąc najprościej „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu.

 

EFEKTY:

 

  • Badania kliniczne wykazały, że terapia składająca się z 4 zabiegów to:
  • Wzrost masy mięśniowej średnio +16%.
  • Zmniejszenie o 11% pociążowego rozstępu mięśni prostych brzucha.
  • Zadowolenie pacjentów w badaniach klinicznych +96%.
  • Wzrost pewności siebie u pacjentów trenujących pośladki +79%.
  • Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednak najlepsze wyniki osiąga się od 2 do 4 tygodni po ostatnim zabiegu z serii (4-6 zabiegów).