Rejestracja: 663 434 003   

 

        

 

  Laser Fotona DYNAMIS PRO - Fotona TS  TightSculpting™ - zabiegi na ciało


 

Fotona TS  TightSculpting™
- przezskórne, laserowe, modelowanie ciała i redukcja tkanki tłuszczowej

 

 

FOTONA TS  TightSculpting™  to najnowsza nieinwazyjna laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Metoda bazująca na synergicznym połączeniu pracy dwóch laserów (Nd:YAG i Er:YAG)  podczas jednej sesji. Dlaczego dwa lasery? Ponieważ uzupełniające się długości światła redukują ostatecznie tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę.

 

Pierwszy etap wykonujemy laserem Nd:YAG, który ma na celu super długimi impulsami lasera zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić głębsze struktury skóry. Wykorzystujemy tutaj specjalnie stworzy protokół zabiegowy. Zabieg wykonujemy zmodyfikowanym do tego zabiegu specjalnym skanerem, który nie tylko szybko i precyzyjnie aplikuje energię, ale również informuje operatora o temperaturze na powierzchni skóry, tak aby w pełni chronić pacjenta przed przegrzaniem czy poparzeniem. Druga część zabiegu wykonujemy również skanerem, ale juz laserem Er:YAG, który ma na celu ujędrnienie zewnętrznych partii , tak aby nasza skóra była super ujędrniona i wyglądała  piękniej i młodziej. Zabieg laserem FOTONA TS (TightSculpting™) trwał ok. 15-30 minut w zależności od wielkości pola zabiegowego.

 

Laser FOTONA TS  TightSulpting™ to najnowszy produkt znanej na całym świecie firmy FOTONA. Oprócz nieinwazyjnej laserowa metoda redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry posiada szereg możliwości zabiegowych z zakresu chirurgii, laryngologii, ginekologii i medycyny estetycznej. 

 

 • Fotona TS - Tight Sculpting (kształtowanie sylwetki+ ujędrnianie)

Brzuch

800 zł Promocja 550 zł do końca sierpnia

Podbródek

400 zł

Ramiona

600 zł

Bryczesy

700 zł
Boczki 700 zł

Pakiet początkowy obejmuje 3 zabiegi

 

Cennik zabiegów >

 


 

NASZA PUBLIKACJA:

 

FOTONA TightSulpting™

 

TightSulpting™ jest najskuteczniejszym nieinwazyjnym zabiegiem laserowym redukującym tkankę tłuszczową z jednoczesnym ujędrnianiem skóry. Metoda ta opiera się na połączeniu lasera 1064nm Nd:YAG i 2940nm Er:YAG. TightSulptin to najnowszy produkt na świecie firmy Fotona.

[...]

 


(autor artykułu - mgr Agnieszka Łączak, Instytut Anti-Aging Bielsko-Biała)

 

 «  przeczytaj artykuł

 

 

Zapytaj o zabieg: 663 434 003


 

Zobacz także

Fotona 4D - Pierwszy na świecie laserowy endolifting twarzy:  zobacz szczegóły >

 


 

Przeciwwskazania do wszystkich zabiegów laserowych:

 

 

 1. Mocna lub świeża opalenizna(zakaz opalania się min.4 tygodnie przed zabiegiem, również na solarium oraz należy zaprzestać stosowania kremów brązujących,ponieważ zabieg będzie nieskuteczny i mogą wystąpić przebarwienia i poparzenia skóry.)
 2. Ciąża i karmienie piersią
 3. Guzy i nowotwory, a w szczególności przebyty rak skóry i czerniak złośliwy.
 4. Bielactwo,łuszczyca  oraz inne choroby autoimmunologiczne
 5. Aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi
 6. Nadwrażliwość na światło
 7. Epilepsja (padaczka)
 8. Cukrzyca nieuregulowana
 9. Rozrusznik serca, implanty metalowe,pompa insulinowe
 10. Skłonność do powstawania bliźniaków,keloidów
 11. Przyjmowanie suplementów ziołowych i antybiotyków

 

NA 3 TYGODNIE PRZED ZABIEGIEM NALEŻY ZAPRZESTAĆ STOSOWANIA:

 

 • ZIOŁA:

wszystkich ziół i mieszanek ziołowych, detoksykujących, odchudzających, oczyszczających, dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, pokrzywa, rumianek, melisa, mięta, kozłek lekarski (valeriana), bergamotka, arcydzięgiel, lubczyk, kminek, biedżeniec, aminek większy, imbir,doustne suplementy na skórę, włosy i paznokcie np. Skrzypovita, seler, pietruszka, sałata

 

 • LEKI:
 1. antybiotyki, leki homeopatyczne, sterydy
 2. niektóre leki przeciwnadciśnieniowe i nasercowe (amilorid, amiodaron, atenolol, bisoprolol, kaptopryl, diltiazem, enalapryl, enarenal
 3. Niektóre leki przeciwcukrzycowe np. tolbutamid, glipizyd, metformina
 4. Sulfonamidy
 5. Tiazydowe środki moczopędne (hydrochlorotiazyd, bendroflumentiazyd, bemetizyd
 6. Furagina
 7. Środki przeciwbólowe (ketonal, ibum, ibuprofen, polopiryna, aspiryna, pyralginum, nimesil, apo-napro, apo-diclo i inne) - Można tylko PARACETAMOL LUB APAP
 8. Niektóre środki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze (terbinafina, ketokonazol, gryzeofulwina, clotrimazolum, pirolam)
 9. Niektóre środki uspokajające i przeciwdepresyjne, a także przeciwwymiotne (fenotiazyny)
 10. Pochodne RETINOIDÒW zarówno te w kremach, maściach i doustne
 11. Witamina A, D, C, preparaty multiwitaminowe, żelazo, cynk, selen, siarka
 12. Leki przeciwpasożytnicze
 13. Szczepionki np. przeciwgrypowe

PRZYJMOWANIE ROACCUTANU, ACCUTANU, TRETINOINY, IZOTRETINOINY - 6 MIESIĘCY PO ZAKONCZENIU TERAPII MOŻNA WYKONAĆ ZABIEG LASEROWY

 

 • KREMY I KOSMETYKI:


KREMY ze składnikami pochodzenia roślinnego, kremy z witaminami A (Retinol), C,z kwasami, z naciskiem,wszystkie kremy anti - aging, wszystkie kremy na naczynka i kremy do cery trądzikowej jak również płyny micelarne, maseczki anti - aging, dezodoranty i perfumy w miejscu wykonywania zabiegu.

 

 • NA 24 GODZINY PRZED ZABIEGIEM ZABRONIONE JEST SPOŻYWANIE ALKOHOLU ORAZ UŻYWANIE KOSMETYKÓW, TONIKÒW NA BAZIE ALKOHOLU.

 

 • NALEŻY BEZWZGLĘDNIE POINFORMOWAĆ LASEROTERAPEUTĘ O WSZYSTKICH PRZYJMOWANYCH LEKACH, ZIOŁACH I SUPLEMENTACH DIETY.

 

 • NIEZASTOSOWANIE SIĘ DO ZALECEŃ I PRZECIWWSKAZAŃ MOŻE SPOWODOWAĆ POPARZENIA SKÓRY.

 

 • DOZWOLONE KREMY DO STOSOWANIA PRZEZ 3 TYGODNIE PRZED ZABIEGIEM: MIXA PRO TOLERANCE, CETAPHIL PS LIPOAKTYWNY NAWILŻAJĄCY, BEPANTHEN KREM, NIVEA ZWYKŁY W GRANATOWYM MAŁYM KÓŁKU.