Rejestracja: 663 434 003   

 

        

 

  Wypełnianie zmarszczek - kwas hialuronowy


Najlepszym obecnie znanym środkiem do korekcji zmarszczek jest kwas hialuronowy. Jest to polisacharyd występujący w ludzkim ciele, głównie w skórze. Do najważniejszych cech kwasu hialuronowego należy wiązanie wody, dzięki czemu dochodzi do prawidłowego nawodnienia tkanek. Jego unikatowe właściwości powodują, iż stanowi on jeden z głównych składników w produkcji ekskluzywnych środków farmaceutycznych stosowanych w okulistyce, ortopedii i wielu innych działach medycyny.

 

 

Wygładzanie kwasem hialuronowym

 

Zabiegi wygładzania kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty estetyczne. Po okresie wchłonięcia kwasu hialuronowego stan skóry wraca do stanu wyjściowego. Proces ten jest w stu procentach odwracalny, co daje nam gwarancję, że po jakimś czasie zmiany w naszym wyglądzie nie będą trwałe.


Cząstki kwasu hialuronowego zanikają w miarę upływu lat.


Preparaty stosowane do wygładzenia zmarszczek są produktami syntetycznymi, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia alergii, zapewniając nam dużą wygodę, gdyż nie wymagają stosowania wcześniejszych prób uczuleniowych.


Na polskim rynku dostępnych jest kilka preparatów kwasu hialuronowego

 

Zalety zabiegów z zastosowaniem kwasu hialuronowego

 

  •     rezultaty estetyczne są naturalne i natychmiastowe
  •     preparaty z kwasem hialuronowym nie są pochodzenia zwierzęcego
  •     są całkowicie wchłaniane
  •     zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym nie wymagają testów alergicznych
  •     jego cząsteczki nie są wykrywalne jako ciała obce