Rejestracja: 663 434 003   

 

        

 

 Nasz zespół

 

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku 1995r.Od 2000 roku jest praktykującym w zawodzie dermatologiem. W 2005roku jako pierwszy lekarz na Podbeskidziu i Śląsku Cieszyńskim ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Stowarzyszenia Dermatologów Medycyny Estetycznej. Przez wiele lat współpracowała z renomowaną Kliniką Chirurgii Plastycznej w Bielsku-Białej w której wykonywała zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatochirurgii.

 

 

Pozostałe umiejętności i certyfikaty poniżej:

 

Specjalista medycyny sportowej. Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku 1993r. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w Przychodni Sportowo-Rehabilitacyjnej w Bielsku Białej jako specjalista rehabilitacji narządu ruchu. Staż specjalizacyjny do II stopnia rehabilitacji narzadu ruchu w latach 2003-2006 na Oddziale Rehabilitacji Poszpitalnej w Śląskim Centrum Rehabilitacji w Ustroniu. Członek Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji i Medycyny Sportowej

 

Specjalista medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej po ukończeniu 2 letnich studiów i zdaniu międzynarodowego egzaminu z medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej w Brukseli (02.2012)

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Specjalista terapii manualnej po ukończeniu 2 letniego kursu dla zaawansowanych (2007-2009). W roku 2012 ukończył kurs wprowadzajacy do specjalizacji z medycyny sportowej. Aktualnie w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej.

Absolwent Podyplomowych Studiów w Szkole Zdrowia Publicznego Collegium Medicum UJ w Krakowie na kierunku ”Zarządzanie Szpitalem/Administracja zdrowiem Publicznym” w latach 1997-1999.

Pozostałe umiejętności i certyfikaty poniżej:

 

 

Specjalista dermatolog- wenerolog, absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 2009r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Tychach oraz w Klinice Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

 

W 2018 r obroniła pracę doktorską z zakresu psychodermatologii. Autorka licznych prac naukowych publikowanych w uznanych czasopismach branżowych polskich i zagranicznych, koncentrujących się w kręgu dermatologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology. Reprezentantka Polski w programie szkoleniowym dla najlepszych rezydentów Dermatologii EURODERM EXCELLENCE TRAINING "Developing Next Generation Dermatologist" - Nicea 2014

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W 2012 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego.

W trakcie pracy zawodowej systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w licznych szkoleniach, stażach i konferencjach zagranicznych i krajowych dotyczących m.in. medycyny i ginekologii estetycznej.

 

W swojej praktyce łączy pasję dotyczącą ginekologii i opieki nad kobietą ciężarną z medycyną estetyczną, którą realizuje także w obszarze ginekologii estetycznej, wykonując zabiegi rewitalizacji okolic intymnych. Powyższe kwalifikacje pozwalają na kompletne, holistyczne podejście do problemów i schorzeń kobiet na różnych etapach życia.