Rejestracja: 663 434 003   

 

        

 

  Medycyna regeneracyjna - Terapia osoczem bogatopłytkowym - REGENERIS ( Wampirzy lifting )

 

RegenLab, szwajcarskie laboratorium biotechnologiczne, specjalizujące się w medycynie regeneracyjnej, stworzyło innowacyjną terapię biostymulującą komórki skóry. Regeneris, czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej własnej krwi, dzięki którym możesz stworzyć swój indywidualny "eliksir młodości".

W przypadku Regeneris pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji. Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

 

Zabieg Regeneris - osocze bogatopłytkowe z Twojej krwi

 

Zabieg z użyciem Regeneris przeprowadzany w gabinecie to proces dosyć szybki. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (8-24 ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi.

Do strzykawki, tuż przed wykonaniem zabiegu, lekarz dodaje specjalny, opatentowany odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.

 

Wskazania do zabiegu Regeneris

 

Podstawowe wskazania do stosowania Regeneris to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc jak: policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłoni, a także wypełnienie blizn po trądziku i łysienie.

Regeneris przeznaczony jest głownie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują produktów naturalnych i bezpiecznych lub są uczuleni na inne produkty.

 

Młodość mamy we  krwi...

 

Czy wiesz jak duże zdolności regeneracyjne ma Twój własny organizm?

Kolagen zwłóknieniowy typu  I, znajdujący się między innymi w bliznach odpowiedzialny jest za proces odbudowy.  Kolagen siateczkowy typu III odpowiedzialny jest za miękkość i jędrność skóry. Wykładnikiem młodości skóry jest ilościowy stosunek kolagenu I - zwłóknieniowego do kolagenu III - siateczkowego. Im więcej form siateczkowych, tym wiek biologiczny niższy.

Terapia osoczem bogatopłytkowym, dzięki opatentowanej formule, jako jedyna na rynku pobudza komórki do produkcji kolagenu typu III, charakterystycznego dla bardzo młodej skóry