Rejestracja: 663 434 003   

 

        

 

Medycyna estetyczna - Zabieg Xela Rederm

 

 

REDERMALIZACJA to innowacyjna metoda służąca skutecznej prewencji starzenia, poprawie jakości poprzez zwiększenie potencjału regeneracyjnego i odbudowie skóry! Może być stosowana  w każdym wieku również u osób o wyjątkowo delikatnej i atopowej skórze. Zabieg świetnie sprawdza się dla cer ziemistych, odwodnionych oraz naczyniowych z problemem przebarwień, oraz rozszerzonych naczyń krwionośnych.

 


 

Xela Rederm to pierwsze na świecie preparaty  mające wpływ na wszystkie mechanizmy starzenia się skóry. Dzięki, unikalnej formule połączenia nieusieciowanego kwasu hialuronowego z kwasem bursztynowym, uzyskiwany jest wyraźny i długotrwały efekt.

 

 

Zastosowanie:

 

  • Profilaktyka przeciwstarzeniowa oraz korekcja zmarszczek
  • Poprawa jakości i gęstości skóry
  • Niwelowanie zmian potrądzikowych
  • Przywracanie odpowiedniego nawodnienia skóry
  • Wyrównanie kolorytu oraz niwelowanie przebarwień
  • Blokowanie działania wolnych rodników, zanieczyszczeń środowiska, palenia papierosów
  • Niwelowanie rozszerzonych naczyń krwionośnych

 

 

Xela Rederm 1.1%

 

Przeznaczony do profilaktyki starzenia się skóry i niwelowania oznak ziemistej, niedotlenionej cery. Nawilża skórę, stymuluje wzrost fibroblastów, poprawia elastyczność i jędrność skory.

 

Xela Rederm 1.8%

 

Preparat stosowany do kompleksowego odmładzania skory: przywraca zdrowy koloryt cery, rozjaśnia plamy pigmentacyjne, poprawia odcień i teksturę skóry, zwiększa elastyczność.

 

Xela Rederm 2.2%

 

Preparat intensywnie odmładzający skórę, korygujący zmarszczki, przywracający objętość i jędrność skórze. Niweluje również zmiany potrądzikowe – blizny, przebarwienia.

 

 

Najlepsze efekty można zaobserwować, wykonując zabieg mezoterapii w serii, liczba zabiegów uzależniona jest od stanu skóry i oczekiwań pacjenta. Średnio należy wykonać od 2 do 3 zabiegów w odstępach 21-dniowych, w celu podtrzymania efektów pojedynczy zabieg nie częściej niż co 3-6 miesiące.

 

 

Cena zabiegu: od 600 zł do 1200 zł